Polska, Złoty Krzyż Zasługi z Mieczami

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2017 22:55:20
146914
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Złoty Krzyż Zasługi z Mieczami, wykonanie gawerskie Panasiuk Warszawa
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony emaliowany 42 x 42 mm
Literatura: Krotke Kp. Z/S. 7

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1700

1)  95 zł
2)  90 zł