Pomorze, medal za zasługi szczecińskiego stowarzyszenia ogrodniczego, XIX w.

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2017 22:54:20
146907
Opis: Pomorze - Szczecin, medal za zasługi szczecińskiego stowarzyszenia ogrodniczego, XIX w., sygnowany G. LOOS, Aw: Dwa lwy wsparte na herbie Szczecina, wokoło wieniec i napis STETTINER GARTENBAU VEREIN, Rw: Czterowierszowy poziomy napis FÜR VERDIENST VOLLE LEISTUNGEN
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 30 mm, srebro 10.91 g

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 230

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł