Niemcy, 2 marki, 1901

Niemcy, 2 marki, 1901

Niemcy, 2 marki, 1901

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2017 22:41:00
146855
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm II 1888-1918, 2 marki, 1901, Berlin, wybite na 200. rocznicę ustanowienia Królestwa Prus
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękne
Literatura: AKS 136, Jaeger 105

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 261

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  120 zł
4)  90 zł
5)  80 zł
6)  70 zł
7)  60 zł