Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1622

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2017 22:34:00
146794
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort, 1622, Królewiec, popiersie księcia w płaszczu elektorskim, znak menniczy tylko na awersie, data jako 2-2
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: rewers wybity uszkodzonym stemplem
Literatura: Shatalin GW22-28

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 219

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  170 zł