Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1622

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2017 22:33:20
146792
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort, 1622, Królewiec, półpostać w mitrze książęcej i zbroi, znak menniczym na rewersie, końcówka napisu BRAND
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, źle wycięty krążek
Literatura: Shatalin GW22-24 (R1)

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 136

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  250 zł
4)  185 zł