Polska, 200 złotych, 1986

Polska, 200 złotych, 1986

Polska, 200 złotych, 1986

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2017 22:29:00
146613
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 200 złotych, 1986, Warszawa, Władysław I Łokietek - wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, patyna, moneta w oryginalnym czerwonym pudełku
Literatura: Parchimowicz P449a

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 168

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  26 zł
4)  24 zł