Polska, halerz (fenig), 1752 FWôF

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2017 22:10:20
146888
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety sasko-polskie, halerz (fenig), 1752 FWôF, Drezno
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kahnt 619, Kop. 11166

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 115

1)  48 zł