Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2017 22:05:20
146875
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1594, Ryga, końcówka napisu LI
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger R.94.1.c, K.-G. 13

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 214

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  145 zł
4)  125 zł
5)  120 zł
6)  115 zł
7)  110 zł
8)  100 zł
9)  85 zł
10)  75 zł