Polska, trojak, 1585

Polska, trojak, 1585

Polska, trojak, 1585

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2017 21:58:00
146864
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Ryga, trojak, 1585, Ryga, odmiana z dużą głową króla
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: Iger R.85.2.a (R), K.-G. 67

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 448

1)  1 600 zł
2)  1 550 zł
3)  540 zł
4)  280 zł