Cesarstwo Rzymskie, follis, 363-364

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2017 21:40:40
146770
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Jowian 363-364, follis, 363-364, Sirmium, Aw: Popiersie cesarza w prawo, D N IOVIANVS P F AVG; Rw: W wieńcu VOT V MVLT X, u dołu BSIRM
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 20 mm, 2.89 g, zielona patyna

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 142

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  140 zł
4)  70 zł
5)  44 zł
6)  36 zł