Cesarstwo Rzymskie, follis, 348-350

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2017 21:34:40
146744
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz II 324-361, follis, 348-350, Siscia, Aw: Popiersie cesarza w prawo, D N CONSTANTIVS P F AVG; Rw: Feniks w koronie radialnej stojący na skale w prawo, FEL TEMP REPARATIO, w odcinku BSIS
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 19 mm, 2.63 g, zielona patyna

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 130

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  50 zł
4)  50 zł
5)  36 zł
6)  30 zł