Cesarstwo Rzymskie, follis, 325-326

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2017 21:32:00
146736
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz II 324-361 - jako cezar 316-337, follis, 325-326, Cyzicus, Aw: Popiersie cesarza w lewo, FL IVL CONSTANTIVS NOB C; Rw: Brama obozowa z dwiema wieżami, PROVIDENTIAE CAESS, w odcinku SMKΓ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 20 mm, 3.40 g, zielona patyna

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 127

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  42 zł
4)  38 zł
5)  34 zł
6)  32 zł
7)  30 zł