Republika Rzymska, denar serratus, 118 pne

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2017 21:19:20
146948
Opis: Republika Rzymska - L. Porcius Licinius 118 pne, denar serratus, 118 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo, L PORCI LICI; Rw: Rw: Nagi wojownik (Bituitus) trzymający włócznię i tarcze, w bidze w prawo, w odcinku L LIC CN DOM
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.81 g, patyna
Literatura: Craw. 282/5

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 410

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  600 zł
4)  500 zł
5)  480 zł