Polska, arkusz z 4 naklejkami patriotycznymi w formie znaczków pocztowych z początku XX w.

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2017 21:12:00
146923
Opis: Polska - Bony na cele patriotyczne, arkusz z 4 naklejkami patriotycznymi w formie znaczków pocztowych z początku XX w., na arkuszu kartonu formatu 202x115 mm naklejone znaczki wykonane na 40-lecia twórczości Elizy Orzeszkowej
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: pięknie zachowane, ślad po odklejeniu 4 znaczków

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 87

1)  60 zł
2)  55 zł