Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2017 20:47:00
204175
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 złoty, 1.10.1938, seria IG 6484030
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: po subtelnej konserwacji, pięknie zachowane
Literatura: Lucow 719 (R3), Miłczak 78b

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 248

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  420 zł
4)  410 zł
5)  400 zł
6)  390 zł
7)  270 zł
8)  220 zł
9)  210 zł