Polska, bon na 10 kopiejek, bez daty (początek XX w.)

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2017 20:34:00
204452
Opis: Polska - dawny zabór rosyjski - Sulejów - M. Rozenblum, bon na 10 kopiejek, bez daty (początek XX w.), bez numeracji, papier szaro-zielony
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: mały ubytek papieru, przyklejony fragment znaczka skarbowego, bardzo rzadkie
Literatura: Podczaski R-431.2 (nie wycenia)

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 172

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  500 zł