Polska, bon na 25 kopiejek, bez daty (ok. 1860-1865)

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2017 20:33:20
204450
Opis: Polska - pieniądz dominialny - Ostrołęka - Handel Galanteryjny (H. Chacek), bon na 25 kopiejek, bez daty (ok. 1860-1865), nieczytelna numeracja
Stan zachowania: VI, Good
Dodatkowe informacje: ubytki papieru, porwane, eksteremalnie rzadkie
Literatura: Jabł. 662

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 64

1)  520 zł
2)  500 zł