Polska, sola weksel na 10 kopiejek, 1.01.1862

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2017 20:33:00
204449
Opis: Polska - pieniądz dominialny - Wyszogród - S. Szeinbarg, sola weksel na 10 kopiejek, 1.01.1862, numeracja 421
Stan zachowania: V/VI, Good / Very Good
Dodatkowe informacje: ubytki papieru, naderwania, eksteremalnie rzadkie
Literatura: Jabł. 1071

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 80

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  300 zł