Polska, 5 złotych, 8.06.1794

Polska, 5 złotych, 8.06.1794

Polska, 5 złotych, 8.06.1794

Cena wylicytowana: 1 900 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2017 20:30:20
204440
Opis: Polska - Insurekcja Kościuszkowska 1794, 5 złotych, 8.06.1794, seria N.B.1, numeracja 14994, widoczny firmowy znak wodny
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: niewielkie naddarcia i przedarcia, po subtelnej konserwacji, dwie podlepki na odwrocie, egzemplarz z kolekcji Lucow
Literatura: Lucow 3a (R3), Miłczak A1a

Cena końcowa: 1 900 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 138

1)  1 900 zł
2)  1 850 zł