Cesarstwo Rzymskie, as, 145-146

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2017 21:29:00
135340
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Faustyna II Młodsza 147-176 (córka Antoninusa Piusa, żona Marka Aureliusza), as, 145-146, Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, FAVSTINAE AVG PII AVG FIL; Rw: Laetitia stojąca na wprost, trzymająca wieniec i berło, w polu S-C, LAETITIAE PVBLICAE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 13.11 g, zielona patyna
Literatura: RIC 1401b

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 275

1)  230 zł
2)  220 zł