Bizancjum, solidus, 717-720

Rozpoczęcie: 25-09-2017 18:00
Zakończenie: 05-10-2017 21:18:40
Bizancjum, solidus, 717-720

Bizancjum, solidus, 717-720

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 05-10-2017 21:18:40
134520
Opis: Bizancjum - Leon III 717-741, solidus, 717-720, Konstantynopol, Rw: Popiersie Leona III na wprost i napis DNO LEON P A MVL, Rw: Krzyż na czterostopniowym postumencie, wokoło napis VICTORIA AVGV, oficyna B, w odcinku CONOB
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto 4.50 g, uszkodzony rewers, bardzo rzadki
Literatura: Sear 1502, DOC 1, MIB 1

Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 250