Polska, trojak, 1581

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1581

Polska, trojak, 1581

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 28-09-2017 21:20:40
145026
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety litewskie, trojak, 1581, Wilno, z herbem Leliwa na awersie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: lekko niedobity ale ładny, patyna
Literatura: Iger V.81.3.b (R), Ivanauskas 4SB27-11

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 507

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  320 zł
4)  260 zł