II Rzeczpospolita 1918-1939, 14 Dywizja Piechoty 1923 Poznań

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 22:49:40
146226
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, 14 Dywizja Piechoty 1923 Poznań, odznaka pamiątkowa, jednoczęściowa, bita z dużą kontrą, nakrętka sygnowana S. Jabłoński Poznań
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony 55 x 22 mm, emalia, rzadka
Literatura: Stela 11.1.16, Sawicki/Wielechowski s 634

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 1006

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  600 zł
4)  560 zł
5)  520 zł
6)  440 zł
7)  370 zł