I wojna światowa 1914-1918, "Orlęta” Obrońcom Kresów Wschodnich 1919, Wzór I

I wojna światowa 1914-1918,

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 22:49:20
146225
Opis: I wojna światowa 1914-1918, "Orlęta” Obrońcom Kresów Wschodnich 1919, Wzór I, odznaka pamiątkowa, jednoczęściowa, bita z głęboką kontrą, nakrętka sygnowana J. Knedler Warszawa i numer 30722
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak 44 x 44 mm
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 656

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 767

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  240 zł