RP na Emigracji, 3 Dywizja Strzelców Karpackich, 2 Korpus Polski

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 22:49:00
146224
Opis: RP na Emigracji, 3 Dywizja Strzelców Karpackich, 2 Korpus Polski, odznaka pamiątkowa, na stronie odwrotnej punca ALP i napis WIARA - WYTRWAŁOŚĆ - ZWYCIĘSTWO, nakrętka sygnowana E.L.Lorioli Milano Roma
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: alpaka 43 x 39 mm
Literatura: Sawicki/Wielechowski ss 488-489

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 900

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  165 zł
4)  160 zł
5)  155 zł
6)  150 zł