I wojna światowa 1914-1918, Wilno 1919 WIELKANOC

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 22:48:20
146222
Opis: I wojna światowa 1914-1918, Wilno 1919 WIELKANOC, odznaka pamiątkowa z miniaturką, jednostronna, na stronie odwrotnej numer A 131, nakrętki niesygnowane, razem 2 sztuki
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: blacha srebrzona 30 x 30 mm, miniaturka 17 x 17 mm
Literatura: Stela 14.1.11

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1299

1)  320 zł
2)  310 zł