I wojna światowa 1914-1918, KRZYWOPŁOTY - ZAŁĘŻE 1914-1916

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 22:47:40
146220
Opis: I wojna światowa 1914-1918, KRZYWOPŁOTY - ZAŁĘŻE 1914-1916, odznaka pamiątkowa w formie krzyżyka, wybita w drugą rocznicę bitwy dla upamiętnienia legionistów walczących pod Krzywopłotami i Załężem
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 40 x 20 mm, ładna patyna

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1240

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  310 zł
4)  270 zł
5)  250 zł
6)  220 zł