RP na Emigracji, Wzorowy Kierowca II Korpus Polski

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 22:46:40
146217
Opis: RP na Emigracji, Wzorowy Kierowca II Korpus Polski, pamiątkowa odznaka jednoczęściowa, na stronie odwrotnej numer 00668, nakrętka sygnowana F.M. Lorioli Milano Roma
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: biały metal 35 x 28 mm
Literatura: Sawicki/Wielechowski s 449

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 507

1)  150 zł
2)  150 zł
3)  110 zł
4)  95 zł
5)  90 zł