Polska, Czyn Narodu - Cud Wisły 1920

Rozpoczęcie: 11-09-2017 18:00
Zakończenie: 21-09-2017 22:46:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 22:46:20
146216
Opis: Polska - I wojna światowa 1914-1918, Czyn Narodu - Cud Wisły 1920, odznaka patriotyczna, jednoczęściowa, wydana przez bliżej nieokreśloną organizację patriotyczną w sierpniu 1920 roku, po zwycięskiej bitwie z armiami bolszewickimi, bita z głęboką kontrą, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 31.5 mm, na stronie odwrotnej ślad po naprawie

Cena wywoławcza: 105 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 266