I wojna światowa 1914-1918, Ochotnicza Armia J. Hallera 1920

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 22:45:40
146214
Opis: I wojna światowa 1914-1918, Ochotnicza Armia J. Hallera 1920, odznaka pamiątkowa jednoczęściowa, bita z kontrą wraz z nakrętką sygnowaną J. Mirowski Warszawa, z 21 aukcji WCN
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 30 x 37 mm
Literatura: Stela 16.14.a

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 387

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  220 zł
4)  210 zł