II Rzeczpospolita 1918-1939, Dywizjony Artylerii Konnej, wzór 2 od 1922 roku

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 22:45:00
146212
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, Dywizjony Artylerii Konnej, wzór 2 od 1922 roku, pamiątkowa odznaka oficerska, dwuczęściowa, nakrętka sygnowana J. Chyliński Warszawa
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony 43 x 43 mm, emalia
Literatura: Sawicki/Wielechowski ss 291-292

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 695

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  660 zł
4)  480 zł