II Rzeczpospolita 1918-1939, Wołyńska Szkoła Podchorążych Rezerwy Artylerii

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 22:44:00
146209
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, Wołyńska Szkoła Podchorążych Rezerwy Artylerii, odznaka pamiątkowa noszona przez podchorążych, jednoczęściowa, na stronie odwrotnej numer 1268, państwowa punca srebra "2" imiennik wytwórcy AN i sygnatura A. Nagalski Warszawa, nakrętka sygnowana A. Nagalski Warszawa
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 40 x 40 mm, ładna patyna
Literatura: Sawicki/Wielechowski s 419

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 1045

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  920 zł
4)  600 zł