II Rzeczpospolita 1918-1939, Służba Penitencjarna

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 22:43:20
146207
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, Służba Penitencjarna, pamiątkowa odznaka oficerska, dwuczęściowa, nakrętka sygnowana W. Gontarczyk Warszawa, odznaka z 24 aukcji WCN
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: blacha miedziana oksydowana na czarno i pokryta niebieską i białą emalią, 60 x 52 mm, emalia nieco uszkodzona, rzadka

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 997

1)  1 000 zł
2)  980 zł
3)  680 zł
4)  490 zł