II Rzeczpospolita 1918-1939, Związek Rezerwistów wzór 1927

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 22:43:00
146206
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, Związek Rezerwistów wzór 1927, oficerska odznaka pamiątkowa, jednoczęściowa, wykonanie Mennica Państwowa, na stronie odwrotnej numer M 227
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony 47 mm, emalia, odznaka naprawiana, nieznacznie uszkodzona emalia
Literatura: Sawicki / Wielechowski s. 605

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1020

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  80 zł