Polska, Odznaka honorowa Zasłużony dla Zdrowia Narodu

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 22:42:00
146409
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Odznaka honorowa Zasłużony dla Zdrowia Narodu, wykonanie Mennica Państwowa, nadawane pracownikom służby zdrowia za szczególne osiągnięcia w rozwoju opieki społecznej w latach 1979-1992, nadano ok. 1650 odznak
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: biały metal złocony i srebrzony, 43 mm, emalia, pudełko, rzadka
Literatura: Oberleitner T. II ss. 80-81

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1099

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  125 zł