III Rzeczpospolita Polska 1989-, Order Orła Białego

Cena wylicytowana: 1 850 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 22:41:00
146381
Opis: III Rzeczpospolita Polska 1989-, Order Orła Białego, współczesna kopia grawerska wykonana w pracowni Panasiuka, krzyż srebrny emaliowany, dwuczęściowy, z dużymi kulkami dolutowanymi oddzielnie, gwiazda srebrna, złocona i emaliowana, dwuczęściowa. Całość wykonana bardzo starannie i efektownie.
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, masa krzyża 135.59 g, masa gwiazdy 94.85 g

Cena końcowa: 1 850 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 5002

1)  1 850 zł
2)  1 800 zł
3)  760 zł
4)  450 zł