Meksyk, 2 reale, 1753

Rozpoczęcie: 11-09-2017 18:00
Zakończenie: 21-09-2017 22:34:00
Meksyk, 2 reale, 1753

Meksyk, 2 reale, 1753

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 22:34:00
204407
Opis: Meksyk - Ferdynand VI 1746-1760, 2 reale, 1753, Meksyk
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 6.42 g, ciemna patyna
Literatura: Cayon 10406

Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 140 zł
Ilość odsłon: 171