Polska, 50 groszy, 1957

Polska, 50 groszy, 1957

Polska, 50 groszy, 1957

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 22:16:20
146421
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 50 groszy, 1957, Warszawa
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: aluminium, piękne, patyna
Literatura: Parchimowicz 210a

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 165

1)  60 zł