Polska, półtorak, 1661

Polska, półtorak, 1661

Polska, półtorak, 1661

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 21:59:00
146235
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, półtorak, 1661, Poznań, odmiana z cyfrą 60 na jabłku królewskim
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Górecki P.61.2.a (R3), Kop. 1567 (R3), Tyszkiewicz 8 mk

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 218

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  260 zł
4)  240 zł
5)  220 zł
6)  200 zł
7)  135 zł
8)  125 zł
9)  120 zł