Polska, trojak, 1588

Polska, trojak, 1588

Polska, trojak, 1588

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 21:45:00
145590
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1588, Olkusz, duża głowa króla
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki
Literatura: Iger O.88.6.b (R3)

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 319

1)  460 zł
2)  450 zł