Polska, trojak, 1583

Polska, trojak, 1583

Polska, trojak, 1583

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 21:43:00
145588
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Ryga, trojak, 1583, Ryga
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger R.83.1.d (R1), K.-G. 4

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 478

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  195 zł
4)  185 zł