Polska, trojak, 1579

Polska, trojak, 1579

Polska, trojak, 1579

Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 21:42:20
145586
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety koronne, trojak, 1579, Olkusz, Aw: Mała głowa króla i napis STEPH D G - REX POL, Rw: III / GROS ARG / TRIP REG / POLONIAE / data przedzielona herbem Batorych
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki
Literatura: Iger O.79.1.e (R3), Tyszkiewicz 10 mk

Cena końcowa: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 928

1)  2 200 zł
2)  2 100 zł
3)  1 950 zł