Polska, grosz praski

Polska, grosz praski

Polska, grosz praski

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 21:31:00
146199
Opis: Polska - Wacław II Czeski 1300-1305, grosz praski, Aw: Korona i napis w podwójnym otoku, Rw: Lew kroczący w lewo i napis w otoku
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Castelin 5, Frynas B.25.16

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 444

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  180 zł
4)  110 zł
5)  100 zł
6)  90 zł