Pomorze Zachodnie, kwartnik, XV w.

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 21:29:40
144477
Opis: Pomorze Zachodnie - Stargard- miasto, kwartnik, XV w., Aw: Krzyż z gwiazdami w kątach, Rw: Gryf kroczący w lewo, pod nim gwiazda
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.51 g
Literatura: Dbg-P. 245, Kop. 8502 (R3)

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 205

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  48 zł