Rzym Kolonialny, AE-26

Rzym Kolonialny, AE-26

Rzym Kolonialny, AE-26

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 21:15:00
204414
Opis: Rzym Kolonialny - Moesia Inferior - Tomis - Filip I Arab 244-249, AE-26, Aw: Popiersia Filipa i Otacilli Sewery zwrócone do siebie, napis w otoku, w odcinku TAKCEBH-PACEB, wokoło napisy, Rw: Stojąca w lewo Tyche, trzymająca róg obfitości, u jej stóp ster, wokoło napis MHT POППON TOV...
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 13.50 g, patyna

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 160

1)  185 zł
2)  180 zł