Polska, półgrosz litewski, bez daty

Rozpoczęcie: 11-09-2017 18:00
Zakończenie: 21-09-2017 21:32:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 21:32:00
141880
Opis: Polska - Aleksander Jagiellończyk 1501-1506, półgrosz litewski, bez daty, Wilno, Aw: Pogoń w lewo, MON ALEXANDRI, Rw: Orzeł, MAGNI DVC LITVANIE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Tyszkiewicz-Lit. 9

Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 414