Śląsk, trojak, 1597

Śląsk, trojak, 1597

Śląsk, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 22:23:40
145602
Opis: Śląsk - księstwo cieszyńskie - Adam Wacław 1594-1617, trojak, 1597, Cieszyn, odmiana z końcówką M GLO, awers podwójnie uderzony stemplem
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki
Literatura: Iger Ci.97.1.a (R3), F.u.S. 2987

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 14
Ilość odsłon: 201

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  310 zł
4)  250 zł
5)  240 zł