USA, odznaka Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych AWS Air Force Observer

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 04-09-2017 18:00
Zakończenie: 14-09-2017 22:27:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 22:27:40
145271
Opis: USA, odznaka Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych AWS Air Force Observer, niesygnowana, odznaka w postaci znaczku i skrzydeł, znaczek emaliowany na biało i niebiesko
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 10 x 28 mm

Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 420