USA, odznaka 20-lecie Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 04-09-2017 18:00
Zakończenie: 14-09-2017 22:27:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 22:27:20
145270
Opis: USA, odznaka 20-lecie Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, bez sygnatur, czerwona emalia
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 15 x 13 mm, na stronie z nakrętką

Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 253