Polska, plakieta jednostronna z Tadeuszem Kościuszko

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 22:23:40
145275
Opis: Polska - XIX w., plakieta jednostronna z Tadeuszem Kościuszko
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ∅ 85 mm, cynk, z uszkiem

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 61

1)  90 zł